gtag('config', 'UA-156810679-1');
Vyhledat
  • MyFlowers

Všetko užitočné, čo sa hodí na domácu tvorbu

Aktualizace: 30. říj 2019

Ponúk je neúrekom, ale ako si správne vybrať?Určite poznáte ten pocit, keď sa trocha nudíte a napadne vás, že by ste si mohli doma niečo svoje vyrobiť. Hm, ale ako na to? Často mnohé jednoduché nápady stroskotajú práve na tom, že nemáme k dispozícii kvalitné výtvarné materiály a farby, s ktorými by sme mohli svoj tvorivý pokus zrealizovať.

Takže, platia jednoduché pravidlá.

Farby kupujte v špecializovaných obchodíkoch. Sú možno niekedy drahšie, ako tie, čo nájdete vo všehochuťových obchodíkoch v nákupných centrách, ale oplatí sa to. Stále totiž platí, že nie je napríklad akryl ako akryl. Naviac, ak si vopred premyslíte, čo chcete robiť, môžete si výtvarný materiál a farby nakúpiť takpovediac na mieru.

Dôležité sú aj štetce, určite vám neodporúčame tie najlacnejšie, pretože tie veľa nevydržia. Oplatí sa investovať viac, kvalitné štetce sa nelámu, nevypadávajú z nich štetiny. Samozrejme, preštudujte si aj to, na akú farbu sa štetec hodí a používa.

Handmade materiál?

Okrem základných vecí, napríklad, rámikov, plátna, hodvábu, či vencových ozdôb, všetko nájdete okolo seba a najmä v prírode. Tou sa veru oplatí inšpirovať. Návodov, ako na to, nájdete na internete neúrekom. Nájdete ich aj u nás na MyFlowers, takže stačí, ak nás budete sledovať. Príjemné tvorenie.


8 zobrazení

© 2023 by Artist Corner. Proudly created with Wix.com